Vecāki par izglītību

JA TEVI INTERESĒ TAVA BĒRNA IZGLĪTĪBAS KVALITĀTE

Par valsts līdzfinansējumu privāto pirmsskolu audzēkņiem

1 komentārs

 Valsts līdzfinansējums privāto pirmsskolu audzēkņiem, kuriem nav vietas pašvaldības bērnudārzos , saglabāsies tikai līdz 2015.g.31.decembrim.

Biedrība “Vecāki par izglītību” pievienojas Privāto pirmsskolu biedrībai šīs tēmas aktualizēšanai un risināšanai.

 

“LNT” ziņu dienesta sižets – zivtiņas

http://www.tvplay.lv/parraides/900-sekundes/577683?autostart=true

 

Autors: Vecāki par izglītību

Ja interesējies par sava bērna izglītības kvalitāti un Tevi satrauc notiekošais Latvijā - pievienojies mums - biedrībai "Vecāki par izglītību" Biedrība „Vecāki par izglītību" (turpmāk - Biedrība) ir reģistrēta Uzņēmumu reģistrā 2009. gada 29. oktobrī. Šobrīd esam gatavi uzņemt jaunus biedrus. Iesniegumu par uzņemšanu biedrībā var lejupielādēt šeit: http://files.inbox.lv/ticket/9d3057da607216ee155ee799859f5c37da64d50d/iesniegums uznemsanai biedriba.doc Biedrības statūtus var lejupielādēt šeit: http://files.inbox.lv/ticket/d1b2cdb0705560a2f5517f26aa07810e55b21a4f/Biedribas Vecaki par izglitibu statuti.doc Lūdzam interesentus izlasīt statūtus, aizpildīt iesniegumu par pieteikšanos biedrībai sūtīt Biedrības e-pastu: vecakiparizglitibu@inbox.lv un oriģinālu aizpildītu pa pastu: Kristapa 24-25, Rīga, LV-1046. Biedra nauda noteikta 2 Ls/gadā. Mazliet par mērķiem: Biedrība ir sabiedriska labuma organizācija, kas organizēta ar mērķi piedalīties ar izglītību saistītajos procesos valstī, lai nodrošinātu bērniem iespēju iegūt kvalitatīvu, konkurētspējīgu, visiem pieejamu un bērnu attīstībai atbilstošu izglītību Latvijas Republikā, un pārstāvētu vecāku intereses sarunās ar valsts pārvaldes institūcijām. Kā redzi, mūsu mērķi ir lieli! Tāpēc priecāsimies par papildspēkiem, idejām un ierosinājumiem! Savas pārdomas vari rakstīt šajā pašā tēmā. Vai raksti mums uz biedrības e-pastu!

One thought on “Par valsts līdzfinansējumu privāto pirmsskolu audzēkņiem

  1. Domāju, ka no 2016. gada šo finansējumu novirzīs uz pašvaldībām. Taču tieši valsts pie tā ir vainīga, ka pašvaldībām nav līdzekļu jaunu bērnudārzu būvniecībai. Eiropas savienības finansējumu šādu izglītības iestāžu būvniecībai deva tikai lielajām pašvaldībām, pie kam veselus 85%. Mazajām nez kāpēc pašām ar to ir jātiek galā. Nu tad no 2016. gada lai finansē tikai tām pašvaldībām, kurām nedeva ES naudu PII būvniecībai. Vismaz kautkāda vienlīdzība.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s