Vecāki par izglītību

JA TEVI INTERESĒ TAVA BĒRNA IZGLĪTĪBAS KVALITĀTE

Siguldas dome – pozitīvs piemērs!

Komentēt

 

Siguldas novada dome ir piemērs, kā pakalpojuma pasūtītājam jārīkojas situācijās, kad piegādāto pārtikas produktu un sniegto ēdināšanas pakalpojumu kvalitāte nenodrošina iepirkuma līgumā garantēto.

Ja raidījumā „De Facto” 12.04.2015. Siguldas novada domes pārstāve izteica šaubas par iespēju lauzt līgumu ar uzņēmumu “Kretingos Maistos”, jo „tikt vaļā no ne tik kvalitatīva pakalpojuma sniedzēja, kā mēs vēlētos, nemaz nav tik viegli”, tad pēc 12 dienām mēs redzam, ka līgumi ir ne tikai lauzti, bet ir noslēgti pat līgumi ar citiem bērnu ēdinātājiem, komentē biedrības „Vecāki par izglītību” valdes locekle Silvija Meija-Titova.

Ja visi pakalpojuma saņēmēji sekos noslēgtā līguma nosacījumu izpildei, pakalpojumu sniedzēji neatļausies riskēt piegādāt izglītības iestādēm nekvalitatīvus un prasībām neatbilstošus produktus un likt galdā nebaudāmus ēdienu pārpalikumus.

Informācijas avots

http://www.e-novads.lv/rigasregions/siguldas-novads/322692/nosledzies-iepirkums-par-tris-siguldas-izglitibas-iestazu-skolenu-edinasanu-lidz-macibu-gada-beigam.html

 

 

Autors: Vecāki par izglītību

Ja interesējies par sava bērna izglītības kvalitāti un Tevi satrauc notiekošais Latvijā - pievienojies mums - biedrībai "Vecāki par izglītību" Biedrība „Vecāki par izglītību" (turpmāk - Biedrība) ir reģistrēta Uzņēmumu reģistrā 2009. gada 29. oktobrī. Šobrīd esam gatavi uzņemt jaunus biedrus. Iesniegumu par uzņemšanu biedrībā var lejupielādēt šeit: http://files.inbox.lv/ticket/9d3057da607216ee155ee799859f5c37da64d50d/iesniegums uznemsanai biedriba.doc Biedrības statūtus var lejupielādēt šeit: http://files.inbox.lv/ticket/d1b2cdb0705560a2f5517f26aa07810e55b21a4f/Biedribas Vecaki par izglitibu statuti.doc Lūdzam interesentus izlasīt statūtus, aizpildīt iesniegumu par pieteikšanos biedrībai sūtīt Biedrības e-pastu: vecakiparizglitibu@inbox.lv un oriģinālu aizpildītu pa pastu: Kristapa 24-25, Rīga, LV-1046. Biedra nauda noteikta 2 Ls/gadā. Mazliet par mērķiem: Biedrība ir sabiedriska labuma organizācija, kas organizēta ar mērķi piedalīties ar izglītību saistītajos procesos valstī, lai nodrošinātu bērniem iespēju iegūt kvalitatīvu, konkurētspējīgu, visiem pieejamu un bērnu attīstībai atbilstošu izglītību Latvijas Republikā, un pārstāvētu vecāku intereses sarunās ar valsts pārvaldes institūcijām. Kā redzi, mūsu mērķi ir lieli! Tāpēc priecāsimies par papildspēkiem, idejām un ierosinājumiem! Savas pārdomas vari rakstīt šajā pašā tēmā. Vai raksti mums uz biedrības e-pastu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s